Back
Career

PL/ SQL Developer

BRATISLAVA

Pre naše projekty v oblasti telekomunikácií hľadáme šikovného programátora so znalosťou databáz a programovania v PL/SQL, schopného komunikovať s klientom plynule v angličtine.

Ako člen nášho tímu sa budeš podieľať na analýze používateľských požiadaviek v oblasti spracovania dát a dátovej transformácie, návrhu riešenia, jeho implementácii, nasadení do produkčnej prevádzky a následnej prevádzkovej podpore.

Databázový špecialista sa bude podieľať na procese spracovávania dát na vstupe a výstupe. Pozícia zahŕňa prácu s: SQL, XML, XSLT, Oracle

 • Si tímový hráč, ktorý má chuť sa učiť nové veci a vie komunikovať v angličtine. Máš prehľad o SQL, XML, XSLT a Oracle databáze a už si aj niečo programoval.

  Oracle Database - základy
  SQL - pokročilý
  XML - pokročilý
  Oracle PL/SQL - pokročilý

  anglický jazyk - pokročilý (B2)

  Ak tieto podmienky spĺňaš, radi sa s tebou stretneme a porozprávame o tvojich očakávaniach a predstavíme ti projekty, na ktorých by si u nás pracoval.
ARTIN_mountain
ARTIN_kafe_mobil

Our benefits are:

 • Čo ťa u nás ešte čaká?
  + firma, ktorá s tebou počíta
  + neobmedzená dovolenka (v prípade pracovného pomeru)
  + parkovacie miesto v garážovom dome
  + možnosť rozvoja (odborný, kariérny, soft-skillový)
  + kurzy angličtiny, aj keď ju práve nebudeš používať na projekte

  Samozrejmosťou je flexibilný pracovný čas a možnosť využitia práce z domu (home-office).

Are you interested?
Let us know!

WRITE US

Send us your CV, LinkedIn Profile or your Portfolio. If we are interested in you, we will invite you to ARTIN where you will meet someone from HR and also a technical person. We will consider your knowledge and introduce you the project on which you can work. And if our requirements meet, we’d like to welcome you to the team.

Looking forward to see you!