Zo života ARTINu

ARTIN posiluje kompetence v oblasti telekomunikací

08. 03. 2018

Společnost ARTIN dlouhodobě úspěšně působí v segmentu telekomunikací. Má bohaté zkušenosti ze softwarových implementací a konzultací v oblastech mediace, billing, CRM, eCommerce, návrhu a vývoje aplikací pro podporu obchodu apod.

Na zakázkách v oblasti OSS pomáhal ARTINu pokrýt kapacity jejich dlouhodobý partner, společnost SYMBIOSS. Vzhledem k tomu, že obě společnosti mají společné vize a cíle, rozhodly se maximálně využít synergie vzájemné spolupráce a společnost SYMBIOSS se stala součástí skupiny ARTIN.

„Vážíme si toho, že se náš dlouhodobý partner rozhodl spojit síly právě s námi. Tento krok nám umožní nabídnout našim zákazníkům širší portfolio služeb a upevnit tak naši pozici strategického partnera v segmentu telekomunikací,“ komentoval spojení Jan Najvárek, ředitel společnosti ARTIN.

„Naše společnost hledala další možnosti expanze. Spojení s etablovanou a dynamickou společností jako je ARTIN, nám tyto cíle umožní naplnit,“ řekl Marek Fukas, ředitel společnosti SYMBIOSS, který bude, i se svými kolegy, součástí telco týmu společnosti ARTIN.

O společnosti ARTIN

ARTIN je společnost, která poskytuje profesionální služby v oblastech Softwarový vývoj a integrace, Quality assurance, Support a Konzultace. Naším cílem je koncentrovat zkušenosti a vědomosti tak, abychom byli schopni vyvíjet produkty a dodávat služby pro naše klienty kvalitněji, rychleji, spolehlivěji a levněji než ostatní.

Dlouholeté zkušenosti z těchto oblastí se nám daří úspěšně uplatňovat v různých segmentech trhu: Telekomunikace, Pojišťovnictví a finančnictví, Průmyslová výroba, Služby, Zpracování odpadu a Logistika. Naše služby dodáváme v některém z režimů FixTime / FixPrice, Bodyshop nebo Outsourcing. Působíme v České republice a zahraničí – zejména Slovensko, Rakousko, Kanada a Irsko.

O společnosti SYMBIOSS

SYMBIOSS je dynamická společnost poskytující služby v oblasti informačních technologií zaměřené zejména na řešení pro telekomunikační sektor.

Produktové portfolio zahrňuje projektový management, konzultační služby, analýzu a návrh řešení, vývoj software na míru a systémovou integraci pro oblast Network Inventory Management, Service Fulfillment a Service Assurance na platformách dodávaných společnostmi Amdocs, NetCracker a IBM.

SYMBIOSS vznikl v roce 2008 a kromě Slovenska působí na trzích v České republice, Rakousku a zemích Beneluxu.

Ďalšie články

Display all